+2

Tworzenie stron internetowych Konstancin-Jeziorna Projektowanie stron internetowych

Zajmujemy się projektowaniem stron www dla Twojej firmy. Jeśli szukasz partnera, który stworzy dla Ciebie stronę internetową z unikalnym designem to jako Hasta Studio wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom. Obecnie widoczność firmy w internecie w dobie digitalizacji gdzie większość produktów czy usług wyszukujemy online jest bardzo istotna jak nigdy dotąd. 

Hasta Studio Ile kosztuje stworzenie strony www?

Koszt projektu jest uzależniony od ilości zakładek i treści jakie będą znajdować się na stronie. Możemy jednak założyć, że koszt stworzenia strony w większości przypadków to od 3000 do 6000zł. 

Postawimy stronę internetową od A do Z

Oferujemy postawienie strony od A do Z razem z projektem graficznym strony, wdrożeniem programistycznym, domeną, hostingiem, certyfikatem SSL oraz podstawową optymalizacją SEO. Strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych z responsywnym i intuicyjnym designem. Stawiamy na systemie CMS Wordpress, który posiada wiele dodatkowych wtyczek dających nieograniczone możliwości dodawania nowych funkcjonalności.

80+ projektów

Zrealizowaliśmy już ponad 80 projektów stron i sklepów internetowych.

1K fraz w TOP 10

Wypozycjonowaliśmy ponad tysiąć fraz na pierwszą pozycję w Google.

100+ Poradników

Stworzyliśmy ponad 100 artykułów, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu online.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w stworzeniu profesjonalnej strony internetowej, która w pełni odzwierciedli Twoje cele i wartości biznesowe. Nasz proces tworzenia witryny internetowej obejmuje kilka kluczowych kroków:

Planowanie i Strategia

Planowanie budowy strony rozpoczynamy od ustalenia razem z Tobą celów jakie powinna realizować. Omawiamy do kogo jest kierowana oferta Twojej firmy. Analizujemy kto jest Twoim idealnym klientem i jak skutecznie skonstruować przekaz. Planujemy kroki, które klient podejmie na stronie. Dążymy do efektu, który zmaksymalizuje konwersję.

Projektowanie strony www

Ustalamy koncepcję graficzną strony. Stworzymy dla Ciebie unikalny wygląd, który zachwyci Twoich klientów. Planujemy strukturę logiczną oraz układ elementów na stronie. Planujemy architekturę informacji na stronie. Ustalamy jak ułożyć informacje na stronie, co jest najważniejsze.

Programowanie

Wykonujemy stronę w kodzie, dzięki temu twoja strona będzie bardzo szybko się ładowała. Programujemy responsywne strony www. Wprowadzamy system do zarządzania treścią (CMS). Z łatwością edytujesz treści na swojej stronie.

Wdrażanie

Wrzucamy Twoją stronę na serwer, aktywujemy hosting i otwieramy szampana za sukces Twojego biznesu!

Dodatkowa Opieka

Zapewniamy gwarancję i wsparcie po oddaniu projektu. Masz pewność, że strona będzie bezproblemowo działała. Organizujemy szkolenia z obsługi strony. Dzięki naszym szkoleniom z łatwością odnajdziesz się w panelu zarządzania stroną.

Portfolio ponad 80+ projektów

Już w ponad 80 projektach pomogliśmy naszym klientom stworzyć ich indywidualnie projekty stron. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zaczynamy od zrozumienia branży i potrzeb klienta. W dalszym kroku projektujemy design strony, który dajemy klientowi do oceny czy idziemy w dobrym kierunku. Już w trakcie tworzenia wyglądu na bieżąco konsultujemy prace z klientem. 

Cennik stron i sklepów internetowych Warszawa | Nasze usługi

Cena wykonania strony internetowej wacha się w zależności od ilości treści oraz zakładek, które należy wdrożyć. Dodatkowe funkcjonalności również mają wpływ na ostateczną wycenę witryny. Poniżej przedstawiamy uśrednioną cenę naszych usług.

Strona Internetowa Wordpress

od 2990 zł
*cena netto
Zamów

Sklep Internetowy Woocommerce

od 8500 zł
*cena netto
Zamów

Wsparcie i Bezpieczeństwo

od 200 zł/msc
*cena netto
Zamów

Pozycjonowanie stron SEO - nasze wyniki. 

Zajmujemy się również pozycjonowanie SEO. Dla naszych klientów pozyskujemy setki klientów miesięcznie dzięki wysokim wynikom wyszukiwania. Posiadamy własne wypracowane metody osiągania wysokich pozycji w Google. 
Darmowa Wycena

Projektujemy strony i sklepy internetowe - Konstancin-Jeziorna

Nowoczesne projektowanie stron internetowych w Konstancinie-Jeziornie to profesjonalne usługi programowania dostosowane do Twoich potrzeb. Projektujemy i tworzymy dedykowane sklepy www oraz strony internetowe oparte o Wordpressa. Sprawdź nasze portfolio, aby przekonać się o efektach, które uzyskaliśmy dla naszych klientów! 

Tworzymy strony internetowe Konstancin-Jeziorna

Jeśli chciałbyś spotkać się z nami osobiście na terenie Konstancina to zadzwoń lub napisz na maila w celu omówienia projektu. Zaplanujemy spotkanie, na którym na niezobowiązującej rozmowie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie. 

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Chcesz stworzyć nową stronę internetową lub sklep? 

Skontaktuj się z nami i zrealizuj swoje marzenia o profesjonalnej i funkcjonalnej stronie lub sklepie! Nasz zespół ekspertów pomoże Ci na każdym etapie projektu. 

Napisz na nasz adres email: hello@hastastudio.com lub zadzwoń:

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 0 Liczba ocen: 0

Twoja ocena strony:

menu
>