+2

Strony Internetowe LegionowoTworzenie stron www Legionowo

Tworzymy profesjonalne strony www i sklepy internetowe na terenie Legionowa i okolic. Z przyjemnością umówimy się na spotkanie na terenie Legionowa, aby omówić Twoje pomysły. Jeżeli szukasz ekspertów, którzy zaprojektują Twoją nową stronę i zadbają o aspekty SEO (wyniki w wyszukiwarkach np. Google) to skontaktuj się z nami, razem zbudujemy Twoją widoczność online. 

Spotkajmy się w Legionowie, Tworzenie stron internetowych Legionowo

Jesteśmy małą agencją, w której w 100% poświęcamy się pracy, aby zapewniać jak najlepsze efekty ze współpracy Twojej firmie. Prowadzisz biznes w Legionowie? Z przyjemnością umówimy się na spotkanie na terenie Legionowa, aby omówić szczegóły Twojego projektu. Możesz również odwiedzić nasze biuro osobiście. Jesteśmy zlokalizowani w odległości 15 minut jazdy samochodem od Legionowa. Projektujemy strony internetowe, aplikacje i sklepy e-commerce. 

Realizacja stron internetowych Legionowo | Projektowanie strony www

Naszą współpracę przy budowie strony www zawsze rozpoczynamy od spotkania. Krótka rozmowa pozwala nam zebrać wszystkie niezbędne informacje o Twoim biznesie i branży. Dzięki temu uzyskamy perspektywę, która pozwoli nam jak najlepiej rozplanować nową witrynę, technologię, potrzebne funkcjonalności i strukturę. W kolejnym etapie stworzymy wyróżniający się projekt graficzny. Zadbamy o atrakcyjne przedstawienie Twoich produktów i usług.

Realizacja strony www potrwa około 2 tygodni. Oczywiście w cenie projektu zajmujemy się zakupem domeny oraz hostingu dla Twojej strony www. Gwarantujemy również, że strona będzie perfekcyjnie zoptymalizowana pod kątem SEO. Po realizacji oferujemy dodatkowe usługi takie jak: wsparcie techniczne, pozycjonowanie SEO.

80+ projektów

Zrealizowaliśmy już ponad 80 projektów stron i sklepów internetowych.

1K fraz w TOP 10

Wypozycjonowaliśmy ponad tysiąć fraz na pierwszą pozycję w Google.

100+ Poradników

Stworzyliśmy ponad 100 artykułów, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu online.

Jak wygląda nasz proces tworzenie stron www w Legionowie?

Naszym celem jest stworzenie najlepszej strony dla Twojej firmy, która będzie dopasowana do potrzeb biznesowych. Poniżej opisujemy proces tworzenia strony internetowej w naszej agencji: 

Planowanie i Strategia

Planowanie budowy strony rozpoczynamy od ustalenia razem z Tobą celów jakie powinna realizować. Omawiamy do kogo jest kierowana oferta Twojej firmy. Analizujemy kto jest Twoim idealnym klientem i jak skutecznie skonstruować przekaz. Planujemy kroki, które klient podejmie na stronie. Dążymy do efektu, który zmaksymalizuje konwersję.

Projektowanie strony www

Ustalamy koncepcję graficzną strony. Stworzymy dla Ciebie unikalny wygląd, który zachwyci Twoich klientów. Planujemy strukturę logiczną oraz układ elementów na stronie. Planujemy architekturę informacji na stronie. Ustalamy jak ułożyć informacje na stronie, co jest najważniejsze.

Programowanie

Wykonujemy stronę w kodzie, dzięki temu twoja strona będzie bardzo szybko się ładowała. Programujemy responsywne strony www. Wprowadzamy system do zarządzania treścią (CMS). Z łatwością edytujesz treści na swojej stronie.

Wdrażanie

Wrzucamy Twoją stronę na serwer, aktywujemy hosting i otwieramy szampana za sukces Twojego biznesu!

Dodatkowa Opieka

Zapewniamy gwarancję i wsparcie po oddaniu projektu. Masz pewność, że strona będzie bezproblemowo działała. Organizujemy szkolenia z obsługi strony. Dzięki naszym szkoleniom z łatwością odnajdziesz się w panelu zarządzania stroną.

Wykonujemy profesjonalne strony www dla przedsiębiorców w Legionowie

Wykonaliśmy już ponad 80 stron www i sklepów dla naszych klientów. W projektach przykładamy szczególną uwagę na to, aby strona internetowa była responsywna, czyli wyświetlała się prawidłowo na wszyskich urządzeniach w tym urządzeniach mobilnych: telefonach i tabletach. 

Projekty budujemy na funkcjonalnej platformie do zarządzania treścią CMS Wordpress. Dzięki temu będziesz mógł/ła z łatwością zmienić teksty i zdjęcia na stronie www lub dodać nowe podstrony. 

Nasz Cennik | Koszt stworzenia strony Legionowo

Cena stworzenia strony jest zależna od jej rozbudowania i potrzeb. W celu dokładnej wyceny musimy przeanalizować ilość podstron do wykonania oraz wymagane funkcjonalności, które spełnią potrzeby strony. Poniżej prezentujemy typowe ceny za poszczególne usługi:

Strona Internetowa Wordpress

od 2990 zł
*cena netto
Zamów

Sklep Internetowy Woocommerce

od 8500 zł
*cena netto
Zamów

Wsparcie i Bezpieczeństwo

od 200 zł/msc
*cena netto
Zamów

Oferujemy pozycjonowanie lokalne stron w Legionowie

Chciałbyś pozyskać nowych klientów z Legionowa? Pomożemy w pozycjonowaniu Twojej firmy w Legionowie. Dzięki naszej współpracy Twoja oferta pojawi się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google i będzie widoczna dla potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową wycenę promocji Twojej strony www.
Darmowa Wycena

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Masz Pytania?

Pogadajmy! Umów się na krótką konsultację, a nasz ekspert odpowie w ciągu 24h. Kliknij na poniższy przycisk i skorzystaj z formularza lub napisz bezpośrednio na:

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 5 Liczba ocen: 16

Twoja ocena strony:

menu
>