+2

Strony internetowe Otwock Tworzenie stron internetowych Otwock | strony www

Strona internetowa to niezwykle istotny element w dzisiejszym świecie biznesu i komunikacji online.  Posiadanie strony może stać się kluczowym narzędziem w dotarciu do szerszej publiczności oraz budowaniu silnej marki w sieci. Jeśli chciałbyś, abyśmy stworzyli dla Ciebie profesjonalny projekt to zgłoś się do nas po wycenę. 

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?  w Otwocku

 Ceny za projektowanie stron internetowych w Otwocku mogą się różnić w zależności od funkcjonalności, liczby podstron, efektów graficznych i poziomu optymalizacji SEO. Koszt realizacji strony w Hasta to od 3000 do 6000 zł

Dzięki wykonaniu strony www możesz zwiększyć ilość nowych klientów, którzy znajdą Cie w wyszukiwarce i będą chcieli skontaktować się z Twoją firmą.  

Tworzymy strony internetowe w Otwocku od A do Z 

W Hasta Studio do każdego projektu podchodzimy całościowo i tworzymy stronę od A do Z. Zaczynamy od zaprojektowania wyglądu strony, następnie robimy wdrożenie programistyczne, a na końcu stawiamy stronę na domenie i hostingu. Również możemy stworzyć dla Twojej firmy wizytówkę Google. 

80+ projektów

Zrealizowaliśmy już ponad 80 projektów stron i sklepów internetowych.

1K fraz w TOP 10

Wypozycjonowaliśmy ponad tysiąć fraz na pierwszą pozycję w Google.

100+ Poradników

Stworzyliśmy ponad 100 artykułów, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu online.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w stworzeniu profesjonalnej strony internetowej, która w pełni odzwierciedli Twoje cele i wartości biznesowe. Nasz proces tworzenia witryny internetowej obejmuje kilka kluczowych kroków:

Planowanie i Strategia

Planowanie budowy strony rozpoczynamy od ustalenia razem z Tobą celów jakie powinna realizować. Omawiamy do kogo jest kierowana oferta Twojej firmy. Analizujemy kto jest Twoim idealnym klientem i jak skutecznie skonstruować przekaz. Planujemy kroki, które klient podejmie na stronie. Dążymy do efektu, który zmaksymalizuje konwersję.

Projektowanie strony www

Ustalamy koncepcję graficzną strony. Stworzymy dla Ciebie unikalny wygląd, który zachwyci Twoich klientów. Planujemy strukturę logiczną oraz układ elementów na stronie. Planujemy architekturę informacji na stronie. Ustalamy jak ułożyć informacje na stronie, co jest najważniejsze.

Programowanie

Wykonujemy stronę w kodzie, dzięki temu twoja strona będzie bardzo szybko się ładowała. Programujemy responsywne strony www. Wprowadzamy system do zarządzania treścią (CMS). Z łatwością edytujesz treści na swojej stronie.

Wdrażanie

Wrzucamy Twoją stronę na serwer, aktywujemy hosting i otwieramy szampana za sukces Twojego biznesu!

Dodatkowa Opieka

Zapewniamy gwarancję i wsparcie po oddaniu projektu. Masz pewność, że strona będzie bezproblemowo działała. Organizujemy szkolenia z obsługi strony. Dzięki naszym szkoleniom z łatwością odnajdziesz się w panelu zarządzania stroną.

Tworzenie stron internetowych Otwock | Projektowanie stron www Otwock

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych, skupiając się na projektowaniu stron w systemie CMS Wordpress. Każda strona, którą projektujemy, jest unikalna i dostosowana do specyfikacji swojego biznesu. Tworzone przez nas strony są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne, dzięki czemu strony www Otwock stają się skutecznym narzędziem marketingowym w tworzenie sklepów internetowych. Dla klientów z różnych branż tworzymy profesjonalne strony internetowe, które pomagają zwiększyć zasięg i konwersję.

Cennik stron i sklepów internetowych Warszawa | Nasze usługi

Cena wykonania strony internetowej wacha się w zależności od ilości treści oraz zakładek, które należy wdrożyć. Dodatkowe funkcjonalności również mają wpływ na ostateczną wycenę witryny. Poniżej przedstawiamy uśrednioną cenę naszych usług.

Strona Internetowa Wordpress

od 2990 zł
*cena netto
Zamów

Sklep Internetowy Woocommerce

od 8500 zł
*cena netto
Zamów

Wsparcie i Bezpieczeństwo

od 200 zł/msc
*cena netto
Zamów

Pozycjonowanie SEO Otwock

Jeśli chciałbyś zwiększyć widoczność swojej domeny w wynikach wyszukiwania Google to konieczne będzie pozycjonowanie SEO. Każda witryna musi być odpowiednio zoptymalizowana, tak aby w oczach google miała większą wartość. Pozycjonowanie stron SEO to długoterminowo najlepszy marketing dla firmy, dla wielu z naszych klientów to regularne źródło pozyskiwania nowych klientów. 
Darmowa Wycena

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Chcesz stworzyć nową stronę internetową lub sklep? 

Skontaktuj się z nami i zrealizuj swoje marzenia o profesjonalnej i funkcjonalnej stronie lub sklepie! Nasz zespół ekspertów pomoże Ci na każdym etapie projektu. 

Napisz na nasz adres email: hello@hastastudio.com lub zadzwoń:

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 5 Liczba ocen: 10

Twoja ocena strony:

menu
>