+2

Strony internetowe Łomianki Tworzenie stron internetowych Łomianki | Strony www Łomianki

Jeśli planujesz stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego to dobrze trafiłeś - w Hasta studio wykonaliśmy już 80 różnych projektów stron i sklepów dla naszych klientów. Strona internetowa to ważne narzędzie w dzisiejszej erze internetu. W dobie nowoczesnych technologii wyszukiwarka jest często pierwszym miejscem, gdzie potencjalni klienci szukają informacji o firmie. Dlatego warto zadbać o profesjonalny wygląd i funkcjonalność witryny. Strona powinna być responsywna, czyli dostosowana do każdego urządzenia, mobilny i zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wszystkie wymagania branży. 

Hasta Studio Projektowanie stron internetowych Łomianki

Strona internetowa Twojej firmy działa jak wizytówka. Przy pierwszym kontakcie zostawia pamiętny ślad w głowie potencjalnego kupującego. Jeśli klient wejdzie w proces zakupowy, a Twoja strona odpowie przykładowo na najczęściej zadawane pytania w danej branży, zaciekawi ofertą to taki klient z pewnością się skontaktuje. Chcąc zająć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, należy również zadbać o dobry design i grafikę.  Do tworzenia stron www wykorzystujemy system Wordpress, który jest popularnym systemem do zarządzania treścią. Oferujemy usługi tworzenia stron, e-commerce, pakiety internetowe dla firm. 

Tworzenie stron www Łomianki

Tworzenie stron internetowych w łomiankach to kompleksowy proces, który obejmuje projektowanie i tworzenie graficzny, responsywne strony, a także dostosowanie do wymagań wyszukiwarek. Do tego dochodzi wsparcie techniczne oraz realizacja kampanii marketingowych w internecie. Przy tworzeniu tworzeniu stron zapewniamy również certyfikat SSL oraz czytelność strony pod kątem komfortu użytkownika. Ceny za tworzenie stron www mogą być różne, zależnie od zakresu usług i grafiki. Możemy jednak przyjąć, że cena u nas oscyluje w granicach od 3000 zł do 6000 zł. 

80+ projektów

Zrealizowaliśmy już ponad 80 projektów stron i sklepów internetowych.

1K fraz w TOP 10

Wypozycjonowaliśmy ponad tysiąć fraz na pierwszą pozycję w Google.

100+ Poradników

Stworzyliśmy ponad 100 artykułów, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu online.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w stworzeniu profesjonalnej strony internetowej, która w pełni odzwierciedli Twoje cele i wartości biznesowe. Nasz proces tworzenia witryny internetowej obejmuje kilka kluczowych kroków:

Planowanie i Strategia

Planowanie budowy strony rozpoczynamy od ustalenia razem z Tobą celów jakie powinna realizować. Omawiamy do kogo jest kierowana oferta Twojej firmy. Analizujemy kto jest Twoim idealnym klientem i jak skutecznie skonstruować przekaz. Planujemy kroki, które klient podejmie na stronie. Dążymy do efektu, który zmaksymalizuje konwersję.

Projektowanie strony www

Ustalamy koncepcję graficzną strony. Stworzymy dla Ciebie unikalny wygląd, który zachwyci Twoich klientów. Planujemy strukturę logiczną oraz układ elementów na stronie. Planujemy architekturę informacji na stronie. Ustalamy jak ułożyć informacje na stronie, co jest najważniejsze.

Programowanie

Wykonujemy stronę w kodzie, dzięki temu twoja strona będzie bardzo szybko się ładowała. Programujemy responsywne strony www. Wprowadzamy system do zarządzania treścią (CMS). Z łatwością edytujesz treści na swojej stronie.

Wdrażanie

Wrzucamy Twoją stronę na serwer, aktywujemy hosting i otwieramy szampana za sukces Twojego biznesu!

Dodatkowa Opieka

Zapewniamy gwarancję i wsparcie po oddaniu projektu. Masz pewność, że strona będzie bezproblemowo działała. Organizujemy szkolenia z obsługi strony. Dzięki naszym szkoleniom z łatwością odnajdziesz się w panelu zarządzania stroną.

Portfolio ponad 80+ projektów

Mieliśmy przyjemność pracować już przy ponad 80 projektach co dało nam ogromne doświadczenie w tworzeniu i wymyślaniu nowych koncepcji i designów. Zobacz nasze wszystkie projekty w zakładce portfolio.

Cennik stron i sklepów internetowych Warszawa | Nasze usługi

Cena wykonania strony internetowej wacha się w zależności od ilości treści oraz zakładek, które należy wdrożyć. Dodatkowe funkcjonalności również mają wpływ na ostateczną wycenę witryny. Poniżej przedstawiamy uśrednioną cenę naszych usług.

Strona Internetowa Wordpress

od 2990 zł
*cena netto
Zamów

Sklep Internetowy Woocommerce

od 8500 zł
*cena netto
Zamów

Wsparcie i Bezpieczeństwo

od 200 zł/msc
*cena netto
Zamów

Pozycjonowanie SEO Łomianki

Dobra optymalizacja strony, wiele wartościowych treści oraz linki to kluczowe rzeczy w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Jeśli chcesz zdobyć wysokie pozycje SEO konieczna będzie realizacja odpowiedniej strategii. Zgłoś się do nas na darmową konsultacje, a przygotujemy gotową strategie SEO dla Twojej firmy.
Darmowa Wycena

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Chcesz stworzyć nową stronę internetową lub sklep? 

Skontaktuj się z nami i zrealizuj swoje marzenia o profesjonalnej i funkcjonalnej stronie lub sklepie! Nasz zespół ekspertów pomoże Ci na każdym etapie projektu. 

Napisz na nasz adres email: hello@hastastudio.com lub zadzwoń:

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 5 Liczba ocen: 10

Twoja ocena strony:

menu
>