+2

Strony internetowe Pruszków Tworzenie stron internetowych Pruszków | Strony www

Większość klientów przed zakupem danego produktu lub usługi sprawdza ofertę firmy online. Z tego względu warto zadbać dobrą prezencje nasze firmy właśnie w tym medium. Jako Hasta zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron www i sklepów internetowych. Zaczynamy od projektu strony, a następnie przechodzimy do wdrożenia programistycznego. Nowa strona to możliwość pozyskiwania wielu nowych klientów! 

Hasta Studio Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Koszt stworzenia strony internetowej jest w dużej mierze uzależniony od tego co dana strona ma zawierać. Widełki cenowe u nas kształtują się w większości przypadków od 3000 do 6000 zł. 

Tworzenie strony internetowych Pruszków

Tworzymy strony internetowe w Pruszkowie i okolicach. Strony stawiany na rozwiązaniu CMS Wordpres, które posiada wiele integracji z różnymi systemami i rozwiązaniami. Również zarządzanie stroną odbywa się przez specjalny panel i jest bardzo proste. 

80+ projektów

Zrealizowaliśmy już ponad 80 projektów stron i sklepów internetowych.

1K fraz w TOP 10

Wypozycjonowaliśmy ponad tysiąć fraz na pierwszą pozycję w Google.

100+ Poradników

Stworzyliśmy ponad 100 artykułów, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu online.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w stworzeniu profesjonalnej strony internetowej, która w pełni odzwierciedli Twoje cele i wartości biznesowe. Nasz proces tworzenia witryny internetowej obejmuje kilka kluczowych kroków:

Planowanie i Strategia

Planowanie budowy strony rozpoczynamy od ustalenia razem z Tobą celów jakie powinna realizować. Omawiamy do kogo jest kierowana oferta Twojej firmy. Analizujemy kto jest Twoim idealnym klientem i jak skutecznie skonstruować przekaz. Planujemy kroki, które klient podejmie na stronie. Dążymy do efektu, który zmaksymalizuje konwersję.

Projektowanie strony www

Ustalamy koncepcję graficzną strony. Stworzymy dla Ciebie unikalny wygląd, który zachwyci Twoich klientów. Planujemy strukturę logiczną oraz układ elementów na stronie. Planujemy architekturę informacji na stronie. Ustalamy jak ułożyć informacje na stronie, co jest najważniejsze.

Programowanie

Wykonujemy stronę w kodzie, dzięki temu twoja strona będzie bardzo szybko się ładowała. Programujemy responsywne strony www. Wprowadzamy system do zarządzania treścią (CMS). Z łatwością edytujesz treści na swojej stronie.

Wdrażanie

Wrzucamy Twoją stronę na serwer, aktywujemy hosting i otwieramy szampana za sukces Twojego biznesu!

Dodatkowa Opieka

Zapewniamy gwarancję i wsparcie po oddaniu projektu. Masz pewność, że strona będzie bezproblemowo działała. Organizujemy szkolenia z obsługi strony. Dzięki naszym szkoleniom z łatwością odnajdziesz się w panelu zarządzania stroną.

Portfolio ponad 80+ projektów

Mieliśmy przyjemność pracować już przy ponad 80 projektach co dało nam ogromne doświadczenie w tworzeniu i wymyślaniu nowych koncepcji i designów. Zobacz nasze wszystkie projekty w zakładce portfolio.

Cennik stron i sklepów internetowych Warszawa | Nasze usługi

Cena wykonania strony internetowej wacha się w zależności od ilości treści oraz zakładek, które należy wdrożyć. Dodatkowe funkcjonalności również mają wpływ na ostateczną wycenę witryny. Poniżej przedstawiamy uśrednioną cenę naszych usług.

Strona Internetowa Wordpress

od 2990 zł
*cena netto
Zamów

Sklep Internetowy Woocommerce

od 8500 zł
*cena netto
Zamów

Wsparcie i Bezpieczeństwo

od 200 zł/msc
*cena netto
Zamów

Pozycjonowanie stron SEO Pruszków

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania wymaga trzech głównych rzeczy: tworzenia dobrych treści, pozyskiwania silnych linków oraz optymalizacji strony. Z każdym z tych trzech elementów jesteśmy w stanie pomóc lub pokierować. Dobrze zaprojektowana witryna może pozyskiwać wielu klientów miesięcznie dla twojej firmy. Zgłoś się do nas po darmową konsultację SEO. 
Darmowa Wycena

Profesjonalne strony www Pruszków

Budowę strony zaczynamy od dogłębnego poznania potrzeb klienta. W różnych branżach oczekiwania od strony internetowej mogą być inne, w niektórych przypadkach głównym celem strony będzie zostawienie kontaktu przez klienta, a w innych obejrzenie przez klienta portfolio firmy czy oferty.  Ważna jest, aby Twoja strona również dobrze wyświetlała się na urządzeniach mobilnych, z tego względu oddzielnie projektujemy wygląd strony dla telefonów.  

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Zyskaj nowych klientów

Wzmocnij swoją ofertę

Chcesz stworzyć nową stronę internetową lub sklep? 

Skontaktuj się z nami i zrealizuj swoje marzenia o profesjonalnej i funkcjonalnej stronie lub sklepie! Nasz zespół ekspertów pomoże Ci na każdym etapie projektu. 

Napisz na nasz adres email: hello@hastastudio.com lub zadzwoń:

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 5 Liczba ocen: 10

Twoja ocena strony:

menu
>